wtorek, 8 kwietnia 2014

Jak schudnąć nie pozbawiając się przyjemności jedzenia?

Jak schudnąć nie pozbawiając się przyjemności jedzenia?

    Jedzenie jest niewątpliwą przyjemnością, a tak często odbieramy sobie radość ze smakowania i delektowania się rozmaitymi potrawami. Robimy to szczególnie gdy chcemy schudnąć.
 A może wystarczyłoby w plan rozważnej diety wpiąć nieco aktywności fizycznej? I też niekoniecznie takiej, która będzie dla nas bolesną karą, jak poranny jogging czy stresująca siłownia.
 Drogą do sukcesu będzie odnalezienie tego, co przynosi nam radość oraz stanowi dla nas taką samą przyjemność, jak jedzenie. Dobrą propozycją będzie taniec, który pozwala spalić bardzo wiele kalorii.
 Jakiegokolwiek stylu byśmy nie spróbowali, zawsze spalimy zbędne kalorie, szybko, skutecznie i w odpowiedni dla nas sposób.
    Poza takimi tańcami, jak zumba, salsa, tańce arabskie, flamenco, hip hop czy bardziej zaawansowany taniec brzucha, wyjątkowym uznaniem cieszy się także dance aerobik.
 Można go prowadzić np. w wodzie, na basenie, ale także w formie dance aerobik, co jest niezwykle zajmujące. Dance aerobik nie tylko pomaga spalić kalorie, ale także wspomaga naszą koordynację ruchową, poprawia kondycję, krążenie oraz samopoczucie. Istotne podczas wysiłku fizycznego nastawionego na eliminację zbędnej tkanki tłuszczowej jest odpowiednie tempo muzyki, które średnio waha się w granicach 130-135 uderzeń na minutę.
    Dużą zaletą dance aerobiku jest duża różnorodność ćwiczeń. Nie są one monotonne, a układy taneczne gwarantują miłe wyzwanie i stanowią przyjemną formę spędzania czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz